Aden’de mutluluk tavan yapacak!

Aden, yatay yaşam konsepti ile konut mimarisine, metre kare kavramına ek olarak metreküp kavramını da kazandırıyor. Tek katlı, geniş iç mekanlara sahip yeni evinizde sizi bekleyen bir sürpriz de Aden’in bu yüksek iç hacimli mekanları. Çok katlı binaların, basık, ruhunuzu daraltan alçak tavanlarından sonra bu ferahlık yaşamınıza bambaşka bir tat katacak.

Evinizin kapısından dışarıya adımınızı attığınız an; sizi, geniş, yemyeşil bahçenizde kuş sesleri, çocuk sesleri ve uçsuz bucaksız gökyüzü karşılayacak. Bu anlarda dilerseniz, ağaçların gölgesinde çocuk ve doğanın sesleriyle huzur bulabilir, ailenizle hoş vakitler geçirebilir, dilerseniz de size özel havuzunuzda yaşamın tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

Yeni komşularınız: Güven ve huzur!

Çok katlı binalarla hızla zayıflayan komşuluk ilişkileri Aden’de, yatay yaşam konseptiyle yeniden canlanacak. Kapınızı açtığınızda merhaba diyebileceğiniz yeni komşularınızla çok güzel vakitler geçireceksiniz. Çocuklarınız sanal arkadaşlıkların dışında gerçek arkadaşlıklar kuracak, yeni evinizin bahçesinden ve havuzundan hiç çıkmak istemeyecek.

Peki, Aden’de yeni komşularınız bu kadar mı? Özel, son teknolojilere uyumlu ve profesyonel güvenlik sistemleriyle donatılmış evinizde ve bahçenizde; gönül rahatlığıyla, 7/24, güven ve huzur içinde yaşayacaksınız. Başta deprem olmak üzere tüm tehlikelere karşı son derece korunaklı olan Aden, bu özellikleriyle huzura ve güvene de komşu.

Mutluluğun manzarası...

Kendi doğasıyla başınızı döndürecek Aden, konumuyla da sizi cezbedecek. Şehrin trafiğine, gürültüsüne, stresine, hava kirliliğine kapılarını kapayan Aden, Ankara’nın merkezine 20 dakikalık konumuyla sizi şehirden hiç uzaklaştırmamış olacak.

Mogan Gölü, Eymir Gölü ve Beynam ormanlarının çevrelediği Aden, size yeşilin ve mavinin her tonuyla ev sahipliği yapacak ve Ankara’da kaybettiğiniz huzuru Ankara’nın yanı başında bulmanızı sağlayacak.

Beklentilerinizin ulaşılabilir olduğu yer: ADEN

Aden, yeni ev sahiplerine standart konut projelerinin sunduğundan çok daha fazlasını sunuyor. Farklı yaşam tarzları incelenerek oluşturulan farklı konut tipleriyle, Aden’de her yaşam tarzına uygun bir konut modeli mutlaka var. Aden’de özenle ve Ankara’nın iklimine uygun seçilen ağaç ve çiçekler, özgün peyzaj mimarisiyle evinizin içine kadar uzanacak ve dört mevsim huzur bulacaksınız. Evinizin havuzunda günün en eğlenceli vakitlerini geçirecek ve tüm yorgunluğunuzu atacaksınız. Ayrıca, Aden’de hobilerinize göre şekillenebilen özel ve ortak alanlara sahip olacaksınız. Yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, konutlara özel açık-kapalı otopark ve misafir otoparklarıyla hayatınız hiç olmadığı kadar güzelleşecek ve kolaylaşacak..

En değerli yatırım, yaşama yapılandır.

1. etabıyla Ankaralıları yatay yaşam konseptiyle tanıştıran Aden’in 2. etabı da 1. etapla aynı bölgede inşa ediliyor. 38.278. 071 m²’lik bir alana konumlandırılan Aden Ballıkpınarı 2. etap konutları, tek katlı yatay yaşam konseptinin hayata geçirilebileceği en uygun bölgede inşa ediliyor. Aden Ballıkpınarı’nın çevresine inşa edilen yeni projeler ve yollar da bölgenin yatırım değerini her geçen gün daha da artırmakta. Mogan Gölü, Eymir Gölü ve Beynam ormanlarına yakın, doğayla iç içe konumu, Aden Ballıkpınarı’nın Ankara’nın en gözde yerleri arasında olmasını sağlıyor.

Şehrin stresinden tamamen arındırılmış bir bölgeye kurulan Aden, ana arterlere yakınlığıyla şehre yalnızca 20 dakika mesafede. Konumu itibariyle çok değerli bir ekonomik yatırım olanağı sunan Aden, size bundan çok daha fazlasını vaat ediyor. Yatay yaşam konseptiyle, hayalinizdeki tek katlı, bahçeli ev modelini inşa eden Aden, yaşamı size özel yeniden yorumluyor.